Cum alegi costumul perfect de mire

Autor:

Căutarea costumului perfect de ginere?

Narman Boutique te asteapta in magazinele sale cu peste 25 de noi modele.

Narman oferă clienţilor săi un nou serviciu: sfaturile profesioniste ale stiliştilor  pentru a te ajuta să-ţi construieşti ţinuta perfectă în  cea mai importanta zi din viaţa ta.

Narman ne-a obişnuit cu o mulţime de colecţii pline de eleganţă şi de solemnitatea necesare unui costum de mire.

Colecţia din 2011 aduce o mulţime de noutăţi :costumele foarte cambrate,sacourile în nuanţe de bleumarin şi gri, costumele de ceremonie în 2 culori, pantofii de lac în aceeleaşi nuanţe cu costumele şi multe accesorii inedite care oferă ţinutei de ceremonie stil şi rafinament.

Narman nu oferă doar costumul ci şi accesoriile menite să dea un plus de rafinament şi eleganţă.  Propunerea acestui sezon este : eşarfa de mătase, butonii filigranaţi din onix şi argint, cămaşa pentru butoni cu nasturi din cristale , pantofii clasici de lac în nuanţe inedite,   o lavalieră din matase în combinaţie cu cristale, un papion sau o cravată de mătase.

Astfel, mirii pot cumpăra cu  reducere de 50% (1800 ron în loc de  3.600 ron )costumul de ginere accesorizat cu vestă, lavalieră, şi o bijuterie sau cu brâu şi papion.

Narman oferă şi pantofi de lac din piele 100% în toate nuanţele costumelor respectiv: negrii, bleumarin, gri-argintiu. În plus la fiecare pereche de pantofi se poate asorta cureaua din aceelaşi material. Pantofii costă 850 ron iar cureaua 350 ron.

În plus, Narman Boutique a lansat în această lună două campanii promoţionale:

- pentru un costum şi o cămaşă cumpărata vei primi cadou o pereche de butoni

- smoking guler şal şi smoking guler spitz au o reducere de 50%.

NARMAN CERIMONIA UOMO

Opens external link in new windowwww.ginere.ro

Non-Stop: 0788 438 130
Tel. BOUTIQUE: 021/3166730

Opens external link in new windowVezi mai multe imagini în galeria foto!

Pentru a fi la curent cu tot ce e nou, vino pe Facebook alături de Narman- Cerimonia Uomo

Taguri:costum mire nunta 2011 cum alegi costum ginere narman.ginere.ro